Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Autoklaaside toonimine

Kvaliteetne ja soodne autoklaaside toonimine

Toonklaas blokeeritakse kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest.

Lisaks sellele peegeldavab toonklaas tagasi kuni 70% päikesekiirgusest, takistades salongi ülekuumenemist ning tagades teile meeldivalt jaheda keskkonna.

Päike pleegitab nii sõiduki armatuurlauda kui ka sisustust. Toonklaasid takistavad salongi enneaegset luitumist. Toonklaas toimib päikesekaitsena teie sõidukile, tõrjudes kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest, mille tulemusena püsib salong ka aastate pärast samasugusena nagu autoostu päeval.

Samaaegselt muudab toonklaas sõiduki väljanägemist. Üldjuhul on sõidukil klaasipinda kuni 30%. Toonklaasi tumedusaste valik on rikkalik. Toonklaasiga saab võimaluse muuta oma auto atraktiivseks ja isikupäraseks.

Toonklaas kindlustavab klaasi vastupidavuse. Autoklaasid on karastatud ja löögi tagajärjel puruneb klaas sadadeks väikesteks tükkideks. Toonklaasi kile hoiab väikeseid klaasikilde koos ning vähendab oluliselt vigastuste ohtu.

Sõltuvalt toonklaasi tumedusastmest, varjavad need soovimatute pilkude eest teie vara, olgu selleks siis sülearvuti, käekott või muud võõrale silmale ihaldusväärset, kuid teile asendamatut.

Toonklaas aitab ka säästa raha kütusekulude arvelt. Tänu omadusele peegeldada tagasi kuni 70% päikesesoojusest, on sõiduki salong jahedam ning seega kasutate vähem konditsioneeri, millest tulenevalt väheneb ka kütusekulu.

 

Küsi pakkumist

 

 

Pakume toonklaasi lisamist järgmiste brändide toodetega:

3m  lumar  solarguard sunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top