Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Päikesekaitsekiled

Päikesekaitsekiled tõrjuvad kuumust ja pimestavalt eredat valgust, pakuvad kaitset UV-kiirguse eest ning takistavad siseinterjööri pleekimist. Samal ajal säästab see raha ja muudab ruumis viibimise tunduvalt mugavamaks.

Päikesekaitsekiled sisaldavad pealispindadele pihustatud metallikihti, mille tulemuseks on erakordne vastupidavus, suurepärane päikesekiirguse kontroll ning püsivad, kaunid värvivarjundid. Kile teeb klaasi vastupidavaks, kuid lisaks sellele pakub ka privaatsust, mille tagab kile ühepoolne läbipaistvus. Päikesekaitsekile kindlustab temperatuuri tasakaalu, vähendab silmadele kurnavat peegeldust arvuti- või televiisoriekraanilt. Samal ajal on aknad optiliselt selged ja läbipaistvad.

Ülekuumenemine põhjustab ebamugavust inimestele ja lühendab ka sisustuse eluiga. Ebamugavas keskkonnas on töö raskendatud, pikapeale kannatavad nii töösuhted kui ka tulemused. Kõrge temperatuur vähendab keskendumisvõimet, mis omakorda võib põhjustada õnnetusi. Päikesekaitsekiled tõrjuvad tagasi kuni 79% soovimatust päikesekiirgusest, ennetades ülekuumenemist ja tasakaalustades temperatuuri.

Päikesekiirgusest tingitud helk vähendab nägemisvõimet, põhjustab silmakahjustusi, silmade ärritust, kurnatust ja väsimust, nõrgendab värvitaju. Eriti märgatav on see töötades arvutiga või peegelpindadega, vaadates televiisorit. Päikesekaitsekiled vähendavad oluliselt pingutust silmadele, sest kile alandab päikese eredusest tingitud peegeldust kuni 94%.

Akendest läbitungiv UV-kiirgus ja päikesekuumus pleegitavad nii mööblit kui ka kodutekstiile. Päikesekaitsega kile tõrjub kuni 99% kahjulikku kiirgust, tagades sellega sisustuse esialgse väljanägemise ja temperatuuri tasakaalu siseruumides. Pleekimiskaitse eesmärgil on kiled soovitavad eelkõige muuseumides ja galeriides, kuid miks mitte ka kodus, et kaitsta hinnalist mööblit, haruldasi kunstiteoseid, väärtuslikke kangaid ja muid kordumatuid ja asendamatuid väärisesemeid.

Enamike hoonete soojus kaob klaaside kaudu ning tagajärjeks on suured küttearved. Päikesekaitsekilede fenomeniks on isoleerivad omadused, mis tagavad kasuteguri nii suvel kui talvel. Kiled blokeerivad päikesekuumust soojal aastaajal, seevastu talvel suunavad klaasid soojuse ruumi tagasi, takistades  toasooja kadu läbi aknaklaaside.

 

Küsi pakkumist

 

3m  lumar  solarguard sunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top