Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Kiletamine

Pakume kvaliteetset klaaside kiletamist Teie sõidukile

Toonitud kile on miski, toob teile kasu ja mugavusi, millest teil aimugi polnud. Toonkiledele on iseloomulik spetsiaalne UV-filter, mille tulemusena blokeeritakse kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest.

Lisaks sellele peegeldavad toonitud kiled tagasi kuni 70% päikesekiirgusest, takistades salongi ülekuumenemist ning tagades teile meeldivalt jaheda keskkonna.

Kiletamine muudab ka Teie sõiduki väljanägemist. Kilede tumedusaste on rikkalik, värvivalik mitmekesine. Kiletamise abiga saate võimaluse muuta oma auto silmatorkavamaks, esteetilisemaks, isikupärasemaks – võimalusi on lõputult.

Kiletamine kindlustavab klaaspindade vastupidavuse. Autoklaasid on karastatud ja löögi tagajärjel puruneb klaas sadadeks väikesteks tükkideks. Kiletamine hoiab väikeseid klaasikilde koos ning vähendab oluliselt vigastuste ohtu nii inimesele kui ka auto sisemusele.

Toonklaas aitavab säästa raha kütusekulude arvelt. Tänu omadusele peegeldada tagasi kuni 70% päikesesoojusest, on sõiduki salong jahedam ning seega kasutate vähem konditsioneeri, millest tulenevalt väheneb ka kütusekulu.

 

Küsi pakkumist

 

 

Pakume Teie sõdikuki klaaside kiletamist järgmiste brändide toodetega:

3m  lumar  solarguard sunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top