Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Turva- & dekoratiivkiled

TURVAKILED

Klaasi peetakse iseenesestmõistetavaks, see ümbritseb meid tööl ja kodus. Vaatamata laialdasele kasutusalale, ei vasta klaas alati meie nõudmistele turvalisuse, ohutuse, privaatsuse, mugavuse ja väljanägemise vallas. Aknad kujutavad ohtu teie turvalisusele, kuna klaaspinnad on tõmbenumbriks varastele ja vandaalidele. Klaas võib puruneda ka suuremate tormide ajal või õnnetusjuhtumi tagajärjel.

Turvakile on lahendus üha kasvavale vajadusele turvalisuse ja ohutuse valdkonnas. Kile kaitseb potentsiaalse varguse eest, kuid lisaks sellele pakub see otsest kaitset ka teravate ja ohtlike klaasikildude eest.

Selge ja läbipaistev turvakile on klaasil värvitu ja nähtamatu. Turvakilel ei ole peegelefekti ja see ei muuda silmnähtavalt klaasi väljanägemist. Aknad on endiselt selged, puhtad ja ilusad ning tänu sellele näevad klaasid välja loomulikud nii päeval kui öösel.

Turvakile kaitseb te vara ja maja kahjustuste eest, olgu selleks siis plahvatus, õnnetusjuhtum või vandalism. Lendav ja lahtine klaas on klaasikahjustuste korral suurimaks surma- ja vigastuste põhjustajaks. Klaasile paigaldatud turvakile tõstab klaasi vastupidavust löögile. Turvakile saladus seisneb erilises patenteeritud koostises, mis hoiab klaasi kile küljes ka peale mitmeid lööke ja põrutusi. Klaas mõranedes või purunedes hoiab turvakile klaasikilde koos ning aken püsib raamis.

Varas võib purustada klaasi ja pääseda vaid mõne minutiga ligi teile olulistele esemetele, olgu selleks siis arvuti, ehted, konfidentsiaalsed dokumendid. Soovitav on kasutada turvakile koos alarmsüsteemiga. Tänu turvakile elastsusele on klaasist läbitungimine raskendatud, sellega võidate aega ja suure tõenäosusega päästate oma vara….

Turvakile kaitseb kahjulike UV-kiirte eest ja lisaks sellele vähendab see olulisel määral esemete ja siseinterjööri pleekimist. Turvakilesid on saadaval ka toonitud kujul. Valikus on ka peegelpindadega kilesid, mis tõrjuvad eredat ja silmipimestavat päikesevalgust, säästavad soojusenergiat ja lisaks pakuvad kaitset päikese pleegitava mõju eest.

 

DEKORATIIVKILED

Dekoratiivkiled kasutusala on piiritu. Kiledega on võimalik luua erinevate materjalide imitatsioone, blokeerida valgust ja läbipaistvust, suurendada privaatsust ja lisada värvi igavavõitu klaaspindadele.

Matid kiled lasevad läbi valgust, kuid on seejuures läbipaistmatud. Matistatud kiled sobivad kõikjale, kus eesmärgiks privaatsus: vaheustele, garderoobidele, akendele.
Blokeerivad kiled on läbipaistmatud. Sobib eelkõige kontoritesse, kauplustesse ja tööruumidesse, kus on vajadus akna arvelt seinapinda saada.

Värvilised kiled võimaldavad luua variatsioonirikkaid kujunduselemente nii majal kui sõidukil. Saadaval on mitmesuguseid värvitoone, milledest levinumad on merevaikkollane, pronkspruun, vaskpunane, neutraalne, hõbehall, sinakashall, suitsuhall.

 

Küsi pakkumist

 

 

3mlumarsolarguardsunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top