Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Toonkile

Kujutage ette, et pärast mõnetunnist ootamist on teie sõiduki välisilme tunduvalt muutunud. Esimene sõit uuenenud autoga on mugavam ja rahulikum, ent rahulolu kasvab veelgi, iga päevaga. Toonkile on toode, mis hakkab teie jaoks tööle kohe peale paigaldamist, tuues teile kasu ja mugavusi, millest teil aimugi polnud. Kiledele on iseloomulik spetsiaalne UV-filter, mille tulemusena blokeeritakse kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest.

pilt

Lisaks sellele peegeldavad kiled tagasi kuni 70% päikesekiirgusest, takistades salongi ülekuumenemist ning tagades teile meeldivalt jaheda keskkonna.

Päike pleegitab nii sõiduki armatuurlauda kui ka sisustust. Toonkiled takistavad salongi enneaegset luitumist. Kile toimib päikesekaitsena teie sõidukile, tõrjudes kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest, mille tulemusena püsib salong ka aastate pärast samasugusena nagu autoostu päeval.

Kiled tagavad mugavuse nii juhile kui ka reisijale. Autokilel on omadus kõrvaldada suure osa pimestavast päikesevalgusest, mis omakorda säästab silmi ja teeb nauditavaks ka pikad sõidud. Lisaks sellele blokeerivad kiled soovimatut kuumust, tagades mugava reisi ka palaval suvepäeval. Autokile on asendamatu reisides laste või lemmikloomadega. Auto ei kuumene üle ning sellega on tagatud rahulik perepuhkus.

Autokiled muudavad sõiduki väljanägemist. Keskmisel sõidukil on klaasipinda umbes 30%. Kilede tumedusaste on rikkalik, värvivalik mitmekesine. Kiledega saate võimaluse muuta oma auto silmatorkavamaks, esteetilisemaks, isikupärasemaks – võimalusi on lõputult.

Kiled kindlustavad klaaspindade vastupidavuse. Autoklaasid on karastatud ja löögi tagajärjel puruneb klaas sadadeks väikesteks tükkideks. Kile hoiab väikeseid klaasikilde koos ning vähendab oluliselt vigastuste ohtu nii inimesele kui ka auto sisemusele.

Sõltuvalt kilede tumedusastmest, varjavad need soovimatute pilkude eest teie vara, olgu selleks siis sülearvuti, käekott või muud võõrale silmale ihaldusväärset, kuid teile asendamatut.

Autokiled aitavad säästa raha kütusekulude arvelt. Tänu omadusele peegeldada tagasi kuni 70% päikesesoojusest, on sõiduki salong jahedam ning seega kasutate vähem konditsioneeri, millest tulenevalt väheneb ka kütusekulu.

 

Küsi pakkumist

 

3m  lumar  solarguard sunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top