Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Toonkile

Parim Toonkile Teie sõidukile

Toonkile on miski, toob teile kasu ja mugavusi, millest teil aimugi polnud. Toonkiledele on iseloomulik spetsiaalne UV-filter, mille tulemusena blokeeritakse kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest.

Lisaks sellele peegeldavad toonkiled tagasi kuni 70% päikesekiirgusest, takistades salongi ülekuumenemist ning tagades teile meeldivalt jaheda keskkonna.

Päike pleegitab nii sõiduki armatuurlauda kui ka sisustust. Toonkile takistavab salongi enneaegset luitumist. Toonkile toimib päikesekaitsena teie sõidukile, tõrjudes kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest, mille tulemusena püsib salong ka aastate pärast samasugusena nagu autoostu päeval.

Toonkiled kindlustavad klaaspindade vastupidavuse. Autoklaasid on karastatud ja löögi tagajärjel puruneb klaas sadadeks väikesteks tükkideks. Kile hoiab väikeseid klaasikilde koos ning vähendab oluliselt vigastuste ohtu nii inimesele kui ka auto sisemusele.

Sõltuvalt kilede tumedusastmest, varjavad need soovimatute pilkude eest teie vara, olgu selleks siis sülearvuti, käekott või muud võõrale silmale ihaldusväärset, kuid teile asendamatut.

 

Küsi pakkumist

 

 

Pakume toonkile lahendusi allolevatelt tootajtelt:

3m  lumar  solarguard sunguard

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top